Schlagwort-Archive: Volta a la Comunitat Valenciana

Ion Izagirre (Astana) gewinnt Volta a la Comunitat Valenciana

5. Etappe:
1 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma 01:50:17
2 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
3 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
4 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
5 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Credits
6 Michele Gazoli (Ita) Cometa Cycling Team
7 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
8 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
9 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
10 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Faizane

Gesamtwertung Endstand:
1 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team 16:08:44
2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 00:00:07
3 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana Pro Team
4 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 00:00:16
5 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida 00:00:18
6 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Credit Solutions 00:00:29
7 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott 00:00:33
8 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 00:00:34
9 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 00:00:46
10 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 00:00:48

4. Etappe Volta a la Comunitat Valenciana

1 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 4:54:57
2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
3 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana Pro Team 0:00:02
4 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
5 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:04
6 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi 0:00:05
7 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:00:02
8 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida 0:00:17
9 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
10 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:25
11 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:30
12 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo
13 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 0:00:42
14 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:00:44
15 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA

Gesamtstand:
1 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 4:54:57
2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
3 Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spa) Astana Pro Team 0:00:02
4 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
5 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:04
6 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi 0:00:05
7 Jesus Herrada (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:00:02
8 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida 0:00:17
9 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott
10 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:25
11 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:00:30
12 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom–Rusvelo
13 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team 0:00:42
14 Merhawi Kudus (Eri) Astana Pro Team 0:00:44
15 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA